Италијански језик

На републичком такмичењу из Италијанског језика одржаном у Београду, у недељу 8.5.2016.год.,
ученице ОШ "Вук Караџић" оствариле су запажене резултате:
Мила Цветковић 2.место и Викторија Васов 4. место, са професорком Јеленом Витас.

КО то учи италијански језик?!
Заинересовани за додатни рад, активни, насмејани, жељини знања. Раде у пару, раде у групи и самостално, са истим жаром и успехом. То су ученици школе „Вук Караџић“ који воле и уче италијански језик!

Учествовали су у „Театро италиано“ (који су сами желели да се направи) и родитељима показали колико су сјајни на крају школске 2011/12. године, тачније 28.6.2012. Одражана је получасовна приредба, којом су сви били одушевљени: и ученици и родитељи, а посебно ја као њихов професор. Уз аплауз и певање смо завршили веома успешну школску годину.
Како је изгледала приредба, погледајте у галерији нашег сајта.

Овде можете преузети и неколико радова ученика 6. и 7. разреда који су за Дан језика 2012. заблистали на нашем паноу „чизми“, који можете видети на првом спрату наше школе, преко пута кабинета за информатику!
Радови (Word dokumenat)